Aktuality

Výsledky veřejných turnajů – Pátek 18. října 2019

21. 10. 2019

Vážení přátelé,

v pátek 18. října jsme pro Vás v Golf Resortu Lipiny pořádali za fantastického počasí dva veřejné turnaje.

Nejúspěšnějším týmem TEXAS SCRAMBLE turna­je na Veřejném hřišti se stala Ivana Dupalová a Karolína Horáková s výsledkem 34 ran. Na druhém místě Petr Ulrich a Jakub Kotaška (37) a na třetím Nikol Mokrošová a Petr Řepecký (38).

Na Mistrovském hřišti se hrál 9jamkový Turnaj na úpravu hendikepu. Turnaj vyhrál Pavel Pavlík a snížil hendikep ze 16,5, na 15,3 (22 stableford bodů). Pavel začal s golfem skrz naši úvodní lekci do golfu START KARTA a po dvou letech se dostal na hendikep 15,3. Je to prostě talent. Na druhém místě se umístil Josef Hlavsa (20) a na třetím Vojtěch Bednařík (19). V ka­tegorii děti do 12 let zvítězila Eliška Matyfi.

Děkujeme všem hráčům za účast a gratulujeme vítězům. Výsledková listina je zde.