Aktuality

Zakončení deváté sezóny v Golf Resortu Lipiny – LIPINY CUP 2020

11. 10. 2020

Přátelé,

58 hráčů se zúčastnilo veřejného turnaje LIPINY CUP 2020, kterým jsme oficiálně zakončili již 9. sezónu. Musím říct, že to byla sezóna (z důvodu celé situace kolem koronaviru) zajímavá. I když jsme měli na začátku sezóny 2 týdenní nucený výpadek, tak máme letos více odehraných kol oproti třeba loňskému roku. Je vidět, že vás golf baví.

Nejlepším hráčem v hlavní 18 jamkové kategorii se stal Tomáš Adámek, který zahrál fantastický výsledek a nasbíral 40 stablefordových bodů (90 ran). Tomáš Adámek vyhrál voucher na ubytování pro 2 osoby na krásném Zámečku v Petrovicích. Na druhém místě se umístil Jakub Haladěj (40/89). Nutno říct, že to byl pro Jakuba premiérový turnaj na úpravu hendikepu, a i omezením HCP 28 skončil po skvělé rundě celkově na 2. místě. Jakub bude relaxovat v privátním SPA. Na třetím místě se umístil Tomáš Frankl (38/78), který každoročně podává na tomto turnaji skvělý výkon. Nutno taktéž zmínit Alana Pance, který je PRO (tím pádem hraje mimo soutěž) a celkově s výsledkem 70 ran turnaj vyhrál.