Aktuality

Informace a mimořádná opatření od 10. 5. 2021

9. 5. 2021

Přátelé,

od pondělí 9. 5. 2021 platí nové Mimořádné nařízení Ministerstva zdravotnictví. Pozitivní je, že můžeme alespoň otevřít recepci a děti se můžou začít hýbat a trénovat. Bohužel pořád musíme hrát ve flightech po 2, turnaje jsou zakázány, taktéž vnitřní WC, šatny, restaurace jsou zakázány. Využívejte mobilní WC u DRIVING RANGE­. S mimořádným opatřením platným od  26. 4. 2021 se můžete seznámit ZDE. Pro­síme tedy o jeho dodržování, tak abychom mohli pokračovat na Lipinách v této krásné hře. Pokud na jiném hřišti nařízení nedodržují, tak nás může všechny poškodit jakákoliv případná aféra s porušováním protiepidemických opatření ze strany golfistů. Na toto apeluje prezident České golfové federace v dopise ZDE

Obě hřiště a cvičné plochy jsou v perfektní kondici. Využijte krásného počasí.

Těšíme se na Vás!

Golf Resort Lipiny

Přidejte si naši https://www.facebook.com/GolfKarvina stránku pro aktuální videa, fotky atd.

Shrnutí mimořádných opatření od 9. 5. 2021 do odvolání:

1. Turnaje – organizování kumulace osob nad 2 osoby je zakázáno- turnaje jsou zakázány kromě výjimek udělovaných svazům.
2. Individuální hra – 2 osoby (rozestupy.)
3. Počet osob ve flajtu – 2 osoby (rozestupy).
4. Driving range – individuální trénink bez omezení, neshlukovat se, rozestupy min. 2 metry.
5. Trénování individuální – totéž jako u driving range či individuální hry – 2 osoby.
6. Trénování mládeže do 18 let v rámci výjimky – jsou povoleny tréninky organizované členskými subjekty ČGF (Kluby i Přidružené kluby), které zajišťují sportovní přípravu mládeže v rámci Tréninkového systému ČGF do maximálního počtu 30 osob, 15 m2 na osobu. POZOR na povinnosti – čestné prohlášení rodiče nebo test a kontrola, zda dítě nejeví klinické známky nemoci COVID 19 (od 6 do 18 let), tuto evidenci uchovávat 30 dní.
7. Respirátory/rou­šky – při venkovní hře a trénování nejsou povinné, povinnost dodržovat rozestupy 2 m.
8. Zájmové kroužky golfu dětských skupin do 18 let (stojící mimo působnost ČGF) – povoleno, uvnitř povoleno do počtu 3 + 1 s rouškami BEZ EVIDENCE, venku povoleno do počtu 3 + 1 BEZ ROUŠEK A BEZ EVIDENCE, venku v počtu 5 až 30 osob celkem povoleno s evidencí (od 6 do 18 let), evidenci uchovávat 30 dní (včetně údaje od kdy do kdy).
9. WC – výslovně jsou zakázány vnitřní prostory venkovních sportovišť, za takovou „vnitřní prostoru“ však nelze považovat samostatné WC na drivingu či obdobné „zařízení“ na hřišti. 
10. Šatny, sprchy – zakázáno.
11. Indoory – zakázáno.
12. Hotel – omezeno na služební cesty, resp. podle uvedených výjimek, pozor na povinnost ubytovatele vyžádat si a po celou dobu uchovávat prokázání oprávněnosti účelu pobytu.
13. Restaurace – pouze hotelové restaurace pro ubytované v rámci definovaných výjimek.
14. Golfová recepce, golf shop, odbavení hráčů – povoleno, hlídat si rozestupy, dezinfekci, rouškyRezervace

tel.: +420 596 311 455
mobil: +420 725 044 292
info@golflipiny.cz
Online rezervace »

Otevírací doba

Golfová recepce 8:00 - 19:00  

RESTAURACE  734 443 326

- rezervace v res­tauraci

Sledujte aktuální počasí »

Najdete nás na Facebooku