Aktuality

Výsledky veřejných turnajů 4. a 5. května 2018

8. 5. 2018

Vážení přátelé,

v pátek 4. května a v sobotu 5. května 2018 jsme pro Vás v Golf Resortu Lipiny pořádali čtyři veřejné turnaje.

Nejúspěšnějším týmem pátečního FOURSOME turnaje na Veřejném hřišti se stal tým ve složení René Suchánek a David Bilinský s výsledkem 39 ran. Na druhém místě Tomáš Přeček a Lukáš Smyček (44) a na třetím Jan Přeček a Eva Černochová (47).

Na Mistrovském hřišti se hrál 9jamkový Turnaj na úpravu hendikepu. Turnaj vyhrál Michal Toman a snížil hendikep z 26,4 na 24,4 (23 stableford bodů). Na druhém místě se umístil Pavel Zmija (22) a na třetím Filip Juřina (22).  Celkové výsledky jsou ZDE.

Sobotní 18jamkový OPEN MIX GOLF RESORT LIPINY vyhrál Martin Wilk a snížil hendikep z 28 na 22,8 (48 stableford bodů).  Na druhém místě se umístil Libor Juřina (45) a na třetím Ivan Chvaja (41).  Celkové výsledky jsou ZDE.

Premiérový 9jamkový Turnaj pro začátečníky (kategorie bez HCP) vyhrál Hynek Váňa s výsledkem 42 ran. Na druhém místě se umístil Dušan Sněhota (46) a na třetím Vojtěch Slavík (48).

Děkujeme všem hráčům za účast, nováčkům za statečnost a gratulujeme vítězům.

Děkujeme Aquacentrum Bospor Bohumín a Ropice Golf Resort za krásné ceny do turnajů.

Další 9jamkové páteční turnaje s grilováním budou 1. června a 18jamkový MIX 16. června.