Výsledky – 18 jamkový OPEN MIX GOLF RESORT LIPINY – Sobota 11. června 2022

13. 6. 2022

Přátelé,

v sobotu 11. června jsme pro Vás, za ideálního počasí a účasti pořádali veřejný 18 jamkový OPEN MIX GOLF RESORT LIPINY na úpravu hendikepu.

Hlavní kategorii 18 jamkového tur­naje vyhrál Ja­roslav Rubeš. Jaroslav zahrál 82 ran, získal 36 stableford bodů a snížil hendikep z 16,7 na 16,5. Jaroslav si mimo další ceny odnesl voucher pro hru na hřišti v Ropici. Na druhém místě se umístila Lucie Franklová, která potvrdila svůj hendikep 24, 5 (91 ran a 36 bodů). A na třetím místě se umístil Bogdan Tannenberg (81 / 36). Hlavním kritériem jsou stableford body, kde všichni 3 nejlepší hráči měli shodný počet těchto bodů, takže počítač musel rozhodnout o celkovém pořadí, na základě obtížnosti jamek atd. Jenom opět připomínáme, že pokud se nedostavíte na vyhlášení vítezů turnaje, tak ceny propadají dalšímu v pořadí. Proto si Stanislav Konkolski z 8. místa odnesl bronzové ceny. :)

Kompletní výsledkovou listinu naleznete ZDE.

Děkujeme všem hráčům za účast a gratulujeme vítězům.

Další veřejný turnaj bude v pátek 17. června od 16: 00 – 9 jamek Mistrovské hřiště na úpravu HCP

Hlásit se můžete již dnes na recepci nebo se můžete přihlásit přímo ZDE.