Aktuality

Zakončení 10. sezóny – Výsledky LIPINY CUP 2021 – sobota 9. října 2021

9. 10. 2021

Přátelé,

47 hráčů se zúčastnilo za slunečného počasí veřejného turnaje LIPINY CUP 2021. Krásně jsme zakončili již 10. hlavní golfovou sezónu v Golf Resortu Lipiny.

Vloženou soutěž o nejdelší odpal The Longest Drive vyhráli Petr Florián a Lucie Franklová. Nejblíže jamce The Nearest to pin vyhrál Adam Mohammed.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Dariusz Wiatrak, který snížil hendikep z 16,3 na 13,3 a zahrál 40 stablefordových bodů (78 ran). Dariusz vyhrál mimo další ceny voucher na ubytování pro 2 osoby na krásném Zámečku v Petrovicích. Na druhém místě se umístil Petr Vontorek (38), který získal voucher na VIP wellness a na třetím místě Bedřich Krybus(35).

Celkové výsledky turnaje jsou ZDE a další infrormace ZDE

Děkujeme všem hráčům za účast a gratulujeme vítězům.Děkuje­me Zámečku Petrovice za ceny do turnajů.

Sezóna samozřejmě nekončí. Obě hřiště a cvičné plochy jsou pro Vás stále připraveny v perfektním stavu. Neváhejte a využijte slunečného počasí a přijďte si do Golf Resortu Lipiny zahrát, potrénovat nebo přijít jen tak posedět, sledovat okolí a vychutnat si hezký den.

Další veřejný turnaj bude v pátek 15. října od 15:00 (9 jamek Mistrovské hřiště na úpravu HCP) a poslední veřejný turnaj bude v sobotu 23. října - 18 jamkový TEXAS SCRAMBLE.

Hlásit se můžete již dnes na recepci. Na turnaj na úpravu hendikepu se můžete přihlásit přímo ZDE.