Aktuality

Výsledky veřejných turnajů Golf Resort Lipiny 2. července 2021

3. 7. 2021

Přátelé,

Nejúspěšnějším týmem TEXAS SCRAMBLE turna­je na Veřejném hřišti se stala podruhé za sebou Ivana Dupalová a Markéta Rodová se skvělým výsledkem 20 ran (34 ran před přepočtem HCP). Na druhém místě se umístil Tomáš Adámek a Jan Wybraniec s o jednu ránu horším výsledkem (24 ran – 35 ran před přepočtem HCP) a na třetím místě se umístil tým Luděk Procházka a Vilma Pilipčincová (24/ 38).

Na Mistrovském hřišti se hrál 9jamkový Turnaj na úpravu hendikepu. Turnaj vyhrál Ivan Makový (25 stableford bodů). Na druhém místě se umístil Vojtěch Bednařík (23 sta­bleford bodů) a na třetím Jan Kalivoda (18).  Děkujeme všem hráčům za účast a gratulujeme vítězům. Celkové výsledky jsou ZDE

Další veřejné turnaje budou v so­botu 10. července od 8:00 – 18 jamkový OPEN MIX GOLF RESORT LIPINY na úpravu hendikepu. Od 9:00 pak pořádáme setkání pro děti a mládež zakončené pohodovým turnájkem. Více ZDE

Hlaste se na recepci – osobně, telefonicky +420 596 311 455, mobil: +420 725 044 292 nebo E-mailem: info@golflipiny.cz. Na 18 jamkový MIX se můžete přihlásit přímo ZDE