Aktuality

Výsledky veřejného turnaje „Duhová devítka“ Golf Resort Lipiny 23. července 2021

30. 7. 2021

Přátelé,

Na Mistrovském hřišti se hrál 9 jamkový Turnaj na úpravu hendikepu „Duhová devítka“. Turnaj vyhrál Tomáš Kübel, snížil hendikep konečně z 54 na rovných 36 a zahrál 37 stablefordových bodů. Na druhém místě se umístil Aleš Staniczek a taktéž hrál první turnaj a snížil z 54 na 41,9 (31 stableford bodů) a na třetím Jiří Zipser (25).  V kategorii děti do 12 let zvítězil Adam Rybařík (20).

Děkujeme všem hráčům za účast, nováčkům za statečnost a gratulujeme vítězům. Celkové výsledky jsou ZDE

Další veřejné turnaje budou v pá­tek 6. srpna od 16:00 – 9 jamková „duhová devítka“ na úpravu hendikepu a 9 jamkový TEXAS SCRAMBLE na Veřejném hřišti.

Hlaste se na recepci – osobně, telefonicky +420 596 311 455, mobil: +420 725 044 292 nebo E-mailem: info@golflipiny.cz. Na Duhovou devítku se můžete přihlásit přímo ZDE