Výsledky – 18 jamkový OPEN MIX GOLF RESORT LIPINY – Sobota 10. června 2023

12. 6. 2023

Přátelé,

v sobotu 10. června  jsme pro Vás pořádali veřejný 18 jamkový OPEN MIX GOLF RESORT LIPINY na úpravu hendikepu.

Hlavní kategorii 18 jamkového tur­naje vyhrál Ji­ří Kopec. Jiří zahrál 78 ran, získal 42 stableford bodů a snížil hendikep ze 14,6 na 13,6. Na druhém místě se umístil Rafal Zielonka, který snížil hendikep z 19,9 na 14,9 (82 ran a 39 bodů). A na třetím místě se umístil Marek Čogala (79 / 38).

Kompletní výsledkovou listinu naleznete ZDE.

Dvakrát se musel turnaj přerušit kvůli bouřce. Vyhlášení výsledků a předání cen bylo z důvodu počasí zrušeno. Vítěze turnaje tedy prosíme o vyzvednutí cen u vedoucího resortu.  Děkujeme všem statečným hráčům za účast a gratulujeme vítězům.

Další veřejný turnaj bude v sobotu 1. července od 8:00 – 18 jamkový OPEN MIX GOLF RESORT

Na turnaj se můžete přihlásit na recepci nebo přímo ZDE.