Aktuality

Výsledky – 18 jamkový OPEN MIX GOLF RESORT LIPINY – Sobota 1. července 2023

1. 7. 2023

Přátelé,

čas neskutečně letí a my máme za sebou skoro půl hlavní sezóny. Stihli jsme uspořádat již 24 turnajů a golfových akcí. Společenské TEXAS SCRAMBLE, klubové turnaje, seniorské turnaje, mezinárodní dětské turnaje, úvodní lekce pro školy, veřejnost atd.

V sobotu 1. července  jsme pro Vás pořádali, letos již 5. veřejný 18 jamkový OPEN MIX GOLF RESORT LIPINY na úpravu hendikepu.

Hlavní kategorii 18 jamkového tur­naje vyhrál Ma­ximilian Kesch. Maximilian vyhrál zaslouženě při omezení hendikepu 28, zahrál 85 ran, získal 44 stableford bodů a snížil hendikep z 31 na 26,7. Na druhém místě se umístil Martin Blechovský a snížil hendikep z 24,8 na 24 (84 ran a 42 bodů). A na třetím místě se umístil Věslav Szostok (83 / 41).

Fantastický výsledek zahrál na svém prvním životním turnaji, 12 letý Alexander Pečonka, který zahrál 24 bodů a snížil hendikep z 54 na 38,2

Kompletní výsledkovou listinu naleznete ZDE.

Děkujeme všem hráčům za skvělou účast, že nikdo nezrušil kvůli předpovědi počasí a gratulujeme vítězům.

Další veřejný turnaj bude v sobotu 21. července od 16:00 – 9 jamkový turnaj na úpravu HCP
Na turnaj se můžete přihlásit na recepci nebo přímo ZDE.