Aktuality

Zakončení 11. sezóny – Výsledky LIPINY CUP 2022 – sobota 15. října 2022

17. 10. 2022

Přátelé,

58 hráčů se zúčastnilo veřejného turnaje LIPINY CUP 2022. Krásně jsme zakončili již 11. hlavní golfovou sezónu v Golf Resortu Lipiny.

Vloženou soutěž o nejdelší odpal The Longest Drive vyhráli Jiří Ryška a Štěpánka Nowinská. Nejblíže jamce The Nearest to pin vyhrál Stanislav Konkolski, který zůstal 27 cm od jamky!

Byl to boj a výsledky byly opět velmi těsné. 5 nejlepších hráčů mělo shodně 38 stableford bodů a rozhodovala matematika a jednotlivé výsledky na obtížných jamkách. Nejlepším hráčem turnaje se stal Jiří Jančar, který snížil hendikep z 15,5 na 15,1 a zahrál 38 stableford bodů (80 ran). Jiří vyhrál mimo další ceny voucher na ubytování pro 2 osoby na krásném Zámečku v Petrovicích. Na druhém místě se umístil Tomáš Adamek (38), který získal voucher na VIP wellness a na třetím místě Vít Valošek (38), který se s další osobou vyhřeje ve wellness.

Celkové výsledky turnaje jsou ZDE a další informace a fotky ZDE

Děkujeme všem hráčům za účast a gratulujeme vítězům. Děkujeme Zámečku Petrovice za ceny do turnajů.

Sezóna samozřejmě nekončí. Obě hřiště a cvičné plochy jsou pro Vás stále připraveny. Neváhejte a využijte slunečného počasí a přijďte si do Golf Resortu Lipiny zahrát, potrénovat nebo přijít jen tak posedět, sledovat okolí a vychutnat si hezký den.

Poslední veřejný turnaj bude v sobotu 29. října od 8:30, kdy si zahrajeme všech 18 jamek stylem TEXAS SCRAMBLE dvojic. Rozhodně neváhejte a přihlaste se na recepci.