Aktuality

Zakončení sedmé sezóny – LIPINY CUP 2018 – výsledky, informace

13. 10. 2018

Vážení přátelé,

86 hráčů se zúčastnilo za fantastického počasí veřejného turnaje LIPINY CUP 2018.

Bylo krásné vidět mnoho nových tváří na jejich prvním turnaji ve speciální 9 jamkové kategorii (začátečníci/hráči bez HCP). Z 15ti hráčů byl nejúspěšnější Pavel Jančík, který zahrál skvělých 44 ran. Na druhém místě se umístil Marek Homola (47) a na třetím místě Tomáš Kübel (47)

Vloženou soutěž The Longest Drive vyhrál Jakub Ryška a The Nearest to pin Martin Ryška.

Nejlepším hráčem v hlavní 18 jamkové kategorii HCP 0–54 (s omezením 28) se stal Tomáš Frankl, který zahrál 42 stablefordových bodů. Tomáš Frankl si za vítězství zahraje na 18 jamkovém hřišti v Ropici a přespí na krásném Zámečku v Petrovicích. Na druhém místě se umístil Tomáš Prachniar (39) a na třetím místě Petr Vontorek (39)

Celkové výsledky turnaje jsou ZDE

Děkujeme všem hráčům za účast, nováčkům za statečnost a gratulujeme vítězům.

Děkujeme Zámeček Petrovice, Aquacentrum Bospor Bohumín Ropice Golf Resort za ceny do turnajů.

Obě hřiště a cvičné plochy jsou pro Vás stále připraveny v perfektním stavu. Neváhejte, využijte babího léta a přijďte si do Golf Resortu Lipiny zahrát, potrénovat nebo přijít jen tak posedět, sledovat okolí a vychutnat si hezký den.